Svatební obřad

Svatební obřad

Své „ano“ si řekneme na střeše kongresového sálu Horského Hotelu Soláň, v prostředí zvoničky, ze které je nejkrásnější výhled do údolí Velkých Karlovic a na vrcholky Javorníků.

I přesto, že dlouhodobá předpověď k tomuto datu slibuje teplé a slunečné počasí bez mráčků, nebude od věci si  do kufru auta sbalit  deštník (kdyby nám přeci jen náhodou pršelo štěstí).

A ne, že se nám hned po obřadu a gratulacích rozprchnete, chceme se s vámi se všemi zvěčnit, ať navždycky víme, kdo při nás nejen v ten den stál…

Hostina a svatební veselí

Hostina a svatební veselí

Po svatebním obřadu se přesuneme do nově vybudovaného a dřevem provoněného kongresového sálu Hotelu Soláň, kde se bude od 14:00 podávat svatební obědové menu. Po obědě se obsluha postará o menší „kulový blesk“, zmizí pár stolů a část hostů se přesune do vedlejší Modré kavárny. To proto, abychom všichni měli dostatek prostoru tancovat na skvělou kapelu Rivieras Show Band a mohli jsme pohodlně „pařit“ až do rána… Tak snad vás vydrží co nejvíc 😉

Celý hotel je rezervován ten den jen pro nás, takže za krásného počasí (jistě bude) můžete využít všechny dostupné terásky a zákoutí hotelu a kochat se malebným prostředím Beskyd.

Až na vás po dni a noci plné dojmů přijde únava, můžete se pohodlně přesunout do vlastních pokojů, které jsou pro vás v hotelu zajištěny.

Děkujeme a už se na vás moc těšíme!