Nepřehlédněte

Ze všeho nejdůležitější je rozhodnout se, zda nás poctíte svou návštěvou v náš velký den a za každou osobu zvlášť vyplnit jednoduchý formulář na úvodní stránce, kde potvrdíte účast, vyberete si svatební menu a zaškrtnete, zda budete chtít zajistit ubytování v hotelu.

A aby to všechno klaplo a mohlo být o vás dobře postaráno, udělejte tak prosím co nejdříve 😉

Veškeré informace najdete na této stránce a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu svatba@bakiluki.cz

Termín a místo

11. 7. 2015 / Horský Hotel Soláň / obřad od 13:00 / svatební oběd a veselí od 14:00

Ubytování

…zajištěno pro všechny zvané hosty. Ti mají v Horském Hotelu Soláň zajištěno ze soboty na neděli ubytování, které nám prosím potvrďte ve formuláři na úvodní stránce.

Přijíždět můžete v sobotu už od 10:00, v klidu se ubytovat, přichystat se a do oběda se ještě trošku posilnit a občerstvit. Pozdní snídaně bude připravena od 10:00 do 12:30 v restauraci hotelu formou švédských stolů.

V neděli, prosím, odevzdejte klíče od pokojů vzhledem k dalším přijíždějícím hostům už do 10:00. Snídaně v neděli bude přichystána od 7:30 do 10:00 v restauraci hotelu, kde můžete klidně střízlivět a vstřebávat dojmy z předchozího dne tak dlouho, jak budete chtít.

S placením si nedělejte starosti.

Dress code

…v libovolných kombinacích barev černá, šedá, bílá a červená. Inspirovali jsme se svatbou Jardy a Míši, kteří se brali v barvách black & white. A protože oblíbenou barvou nevěsty je barva červená, která perfektně ladí s šedou, přidali jsme tyto dvě barvy a věříme, že  v tom krásném červencovém dni vznikne dokonalá kombinace barev poskládaná z vás všech.

Fantazii se meze nekladou a pokud vám je sympatická pouze jedna nebo dvě barvy z těchto čtyř, neváhejte je využít. No a pokud se vám nelíbí žádná z nich, máte smůlu, nám se prostě líbí a tak to zkrátka bude 🙂

Dary

Nejvíce nám udělá radost to, že opravdu přijedete a osobně nás podpoříte. A kdybyste nás přeci jen chtěli něčím obdarovat, potěší náš jakýkoli finanční příspěvek.