Ženich

Šikovný ženich

Narodil jsem se v Bílovci 15. 1. 1984 „poněkud brzy“ mým mladým rodičům. Za dva roky se mi narodil mladší bratříček a za dalších deset let naši dostali rozum a pořídili nám ještě sestřičku.

Odmalička jsme museli ve všem soutěžit. Náš tatínek byl a musel být bohužel vždy lepší než my. Díky tomu jsem byl donucen naučit se všechny sporty… „díky táto“ 🙂 . Mamka na nás byla vždy hodnější a nechala nás vyhrávat. Pro ni jsme asi byli tou největší výhrou my.

Protože jsem nikdy nebyl moc dobrý student, během školy jsem se alespoň věnoval naplno fotbalu a ostatním sportům. Při „studiu“ na vysoké škole se projevilo mé větší nadšení pro vše ostatní, jen ne pro školu. Začal jsem hrát golf a mnohem více se věnovat mému největšímu koníčku – muškaření. Po 15-ti letech intenzivního hraní fotbalu jsem byl už tímto sportem znuděný, a tak jsem si našel náhradu v americkém fotbale v týmu Ostrava Steelers.

Během „studia“ na vysoké škole jsem potkal Barunku. Potom už následovala jen samá pozitiva (první dovolená v Chorvatsku, první auto atd…), a to po dobu 10-ti let. A jak to bude dál…???